"> دیوارپوش بتنی سه بعدی "دها بتن زیست" دارای بصریتی بافندگی سه بعدی است.

دیوار پوش بتنی سه بعدی

تایل بتنی نما
دیوار پوش سه بعدی
تایل بتنی دکوراتیو

دیوار پوش بتنی سه بعدی “دها بتن زیست” دارای بصریتی بافندگی سه بعدی است که از حرکت دادن خطوط اسپلی ، طراحی زیبا ، ساده و مد روز آن الهام گرفته شده است. دیوارپوش بتنی سه بعدی به اندازه پانل های دیواری بتن اکسپوز و جی اف آر سی ) پرکاربرد هستند و می توان آنها را تقریباً در هر مکان داخلی و خارجی استفاده کرد. اشکال جذاب دیوارپوش بتنی سه بعدی برای چیدمان در سطوح طرح دار (پخش نا منظم) یا پوشاندن تمام سطوح دیوارها مناسب است. با استفاده از رنگ های منفرد یا چندرنگی (مولتی کالر)، انتخاب نامحدودی از طرح ها امکان پذیر است و دیوارپوش بتنی سه بعدی را هم برای فضاهای تجاری و هم برای خانه ایده آل می کند.تایل بتنی نما تایل بتنی دکوراتیو

ما در دها بتن زیست معتقدیم که این ” دیوارپوش بتنی سه بعدی ” امکانات بی حد و حصری را برای ساخت و ساز مدرن ، معماری ، طراحی داخلی و طراحی صنعتی را ارائه می دهد. با توجه به همکاری ما با طراحان از سراسر ایران، شما بازتاب سبک های مختلفی را در بین الگوهای ما ، از کلاسیک خالص تا معاصر پیدا خواهید کرد.

دیوار پوش بتنی با هدف بازی خلاقانه با قالب و نور طراحی شده است. شما می توانید فضای داخلی خود را به نوعی خاص خلق کنید.

.

هدف “دها بتن زیست” تولید یکپارچه و مدولار کاملاً مطابق با الزاماتی است که معماران برای دیوار پوش بتنی سه بعدی تعیین می کنند. از نظر رنگ و پایان سطح بسیار جامع است. ” دیوار پوش بتنی سه بعدی” با نورپردازی LED نیز موجود است. دیوار پوش بتنی سه بعدی برای سطوح داخلی دیوار و سقف مناسب هستند.

ترکیب طبیعی دیوار پوش بتنی سه بعدی، سیستم طراحی سه بعدی به جلوگیری از سازگاری سازه ای کمک می کند، به طور طبیعی سطح رطوبت را تنظیم می کند، مقدار اضافی آن را جذب می کند و به داخل می رساند. اگر ظاهر به اندازه خصوصیات صوتی برای شما مهم است ، دیوار پوش بتنی ضد صدا با استفاده از فناوری بازتاب موج صدا، بهترین راه حل خواهد بود. نمایشی از سایه و نور، با الهام از وجوه الماس ، فراکتال چشم انداز جدیدی را به دیوارها اضافه می کند. این باعث می شود دیوارها پویا باشند و به ما یادآوری کنند که زندگی چیزی بیشتر از ساکن است!

مفهوم پنل ابتکاری برای معماری امروز

سهولت نصب ، عملی بودن سیستم بسته بندی ، طراحی مفهومی منحصر به فرد ، ظرافت مدرن و جذاب در استفاده از محصول در معماری معاصر پشتیبانی می کند.

مصالح تشکیل دهنده:

مصالح تشکیل دهنده دیوار پوش  بتنی همانند بتن اکسپوز و یا جی اف ار سی از سنگدانه های معدنی سیلیسی، سیمان، ابرروان کننده ها، سوپر پوزولان ها، پلیمرهای پودری و مایع، الیاف های میکرو سنتتیک و ماکروسنتتیک و همچنین سلولز ها تشکیل شده است.

دیوار پوش بتنی “دها بتن زیست” از انواع مختلف بتنهای با توانایی بالا (UHPC) ساخته شده اند که در استفاده از فن آوری چگالی بالا ترجیح داده می شوند. این ویژگی ها محصول را محکم ، بادوام ، سبک می کند.

تایل بتنی دکوراتیو

تایل بتنی نما

طرح های دیوار پوش های سه بعدی

تایل بتنی نما
تینا 40x40
دیوار پوش سه بعدی
الوند 40x60
تایل بتنی دکوراتیو
پرنیان 25x25
صدف 35x35
مثلث هرمی 19x22
تایل بتنی دکوراتیو
کهکشان 45x45
دیوارپوش سه بعدی
ستاره 50x50
تایل بتنی نما
دنا
تایل بتنی دکوراتیو
مشبک 45x45
باران 45*x45
دیوار پوش سه بعدی
موج 45x45
تایل بتنی نما
کمند 45x45

برای دیدن تصاویر اجرا شده صفحه شوروم دیوار پوش سه بعدی را ملاحظه فرمایید.

تنوع رنگ:

به دلیل ترکیبات سیمانی، رنگ دیوارپوش های بتنی سه بعدی ممکن است در یک تایل دیوارپوش و یا در مقایسه با تایل های دیگر در همان دسته ، بافت و رنگ های مختلف داشته باشند. رنگ ها در نمودار انتخاب رنگ ما فقط برای استفاده مرجع هستند و تا حد ممکن به رنگ های اصلی نزدیک هستند. با تیم ما تماس بگیرید و ما با شما همکاری خواهیم کرد تا رنگی مناسب با طرح های شما ایجاد کنیم.

تایل بتنی نما

بافت های سطح:تایل بتنی دکوراتیو

بافت: صیقلی (صاف) – حباب دار (حفره دار) – سند بلاست و سایر طرح های برجسته

دیوار پوش بتنی سه بعدی دها بتن زیست یک سیستم مدولار است که می تواند در هر جهت و اندازه های سفارشی متناسب با هر فضایی گسترش یابد. این محصول در انواع محصولات استاندارد مانند: سطوح شفاف ، مات و اکسید شده قابل تولید است.

اطلاعات مهم:تایل بتنی نما

 • از دیوارپوش های بتنی سه بعدی دها بتن زیست می توان در دیوارهای داخلی استفاده کرد. دیوارپوش های بتنی سه بعدی باید روی یک سطح پایدار ، محکم و سفت و محکم نصب شوند.
 • در حین نصب، دیوارپوش های بتنی سه بعدی ممکن است با استفاده از ابزارهای مناسب برای برش بتن، تراش داده شوند.
 • سیستم نصب با چسب (اطمینان از مقاومت بالای اتصالات بلافاصله پس از نصب)
 • نصب با چسب (با پلی اورتان یا چسب پراکندگی برای نصب صفحات روی سطوح کوچک)
 • سیستن نصب با انکربولت

بولت نمودن (با سیستم بولت های شیمیایی – یک رول پلاک به طور دائمی به سطح داخلی پانل ثابت می شود ؛ سپس یک بولت مناسب به هر یک از آنها وارد می شود ، بولت شیمیایی بعدی به سوراخ ها تزریق می شود و پانل ثابت می شود).

دیوار پوش بتنی سه بعدی
دیوارپوش سه بعدی

اطلاعات فنی دیوار پوش بتنی :

دیوار پوش سه بعدی بتنی

اطلاعات مهم شرایط سطح کار:

 • ایمن ، مسطح و عاری از رطوبت
 • دیوارپوش بتنی سه بعدی مشکلات رطوبت موجود را حل نمی کند
 • دیوارپوش بتنی سه بعدی نمی تواند رطوبت منفی یا مثبت را رفع کند

نحوه دپو :تایل بتنی نما

 • در فضای خشک و تمیز در بسته بندی اصلی نگهداری کنید
 • دیوارپوش بتنی سه بعدی باید به صورت افقی نگهداری شوند
 • قبل از نصب 24-48 ساعت وقت بگذارید تا سازگار شود.

حفاظت از دیوارپوش بتنی سه بعدی: 

 • سیلر بر پایه آب
 • پوشش اکریلیک
 • رزین های سیلان سیلوکسان
 • رزین های اپوکسی و پلی یورتان
 • و …..

تمیز کردن و نگهداری:تایل بتنی دکوراتیو

 • با آب شیرین و شوینده های pH خنثی تمیز کنید
 • بطور دوره ای با سیلرهای جلا دهنده ( زمان این قسمت بستگی به جنس و نوع سیلر تهیه شده در هر دورهمی باشد)

دیوار پوش بتنی سه بعدی دها بتن زیست از سال 1395 پیشرو و نام تجاری خلاق محصولات طراحی دیوار پوش بتنی در بازار ایران است. ما با راه حل های خلاقانه و مدرن خود در مکان های داخلی ، درک دکوراسیون از دنیای معماری را تغییر دادیم.

برای دیدن تصاویر بیشتر اینستاگرام ما را ببینید.

تایل بتنی دکوراتیو
دیوارپوش سه بعدی
تایل بتنی نما