"> بتن اکسپوز سه بعدی طراحی شده اند تا دیوارهای داخلی را از حالت سنتی به مدرن تبدیل کنند

چرا دیوار پوش بتنی سه بعدی؟

دیوارهای برجسته یک انتخاب کلاسیک است که هرگز از مد نمی افتد. طراحی ها به مرور زمان در مورد چگونگی برجسته سازی دیوار تغییر می کند – نقاشی با بافت ، نقاشی دیواری ، آجر، سنگ آنتیک و کاغذ دیواری از جمله روش ها / سبک های پرکاربرد در میان آنها است. اما ، یک گزینه طبیعی و سازگار با محیط زیست وجود دارد که می تواند در هر کجا (از اتاق خواب تا حمام) و در هر پروژه ای (از مسکونی تا تجاری) – دیوارپوش های بتنی سه بعدی استفاده شود.تایل بتنی دیوار بتن اکسپوز سه بعدی بتن اکسپوز داخلی

دیوارپوش های بتنی منحصراً طراحی شده اند تا دیوارهای داخلی را از حالت سنتی و قدیم به مدرن و زیبا تبدیل کنند. دیوارپوش های بتنی سه بعدی، اکسنت وال (accent wall) را با قرار دادن در مرکز توجه در هر اتاق به جلوه ایی زیبا می رسانند. این پنل ها دارای تولید انحصاری و همچنین حرفه ای در طراحی هستند. بتن اکسپوز سه بعدی با قابلیت تلفیق و همگام سازی با یکدیگر، خالق فضایی منحصر به فرد می باشند.

علاوه بر این، مهمترین مزیت تایل بتنی دیوار این است که آنها جلوه های بصری شگفت انگیزی را در یک فضای داخلی قدیمی دارند.

دیوارپوش بتنی سه بعدی ما ترکیبی کامل از نمایش طرح های خلاقانه است. آنها ابعاد جدید و عناصر هنری را به دیوارها اضافه می کنند که تقریباً درهر اتاق و طرحی تعریف می شوند. در نتیجه، پانل های دکوراتیو بتنی  با پوشش های ضد آب و در دو تیپ ساده و رنگی تولید می شوند تا با زیبایی و ظرافت تابوی دیوارهای سنتی را از بین ببرند.بتن اکسپوز داخلی

نکاتی برای استفاده خلاقانه از بتن اکسپوز سه بعدی:

  بهترین قسمت پانل های دیوارپوش بتنی سه بعدی ما تنوع در گستردگی طرح و رنگ  آنها برای استفاده در پروژه های مختلف برای زیباسازی دیوارها به روشی منحصر به فرد است. دیوارپوش بتنی از طراحی های مدرن گرفته تا سنتی وکلاسیک، کاملا مناسب برای هر موضوع طراحی هستند. در اینجا چند ایده در مورد چگونگی استفاده از دیوارپوش بتنی سه بعدی در پروژه های مختلف آورده شده است.

پروژه های مسکونی بتن اکسپوز داخلی

در مورد استفاده از دیوارپوش بتنی سه بعدی در آپارتمان ها، خانه های ویلایی، الهام و ایده کم نیست. می توانید از آنها برای ایجاد فضاهای داخلی جالب مانند:

 • پس زمینه های تلویزیون یا مبل
 • تایل بتنی دیوار در دیوارهای اتاق نشیمن یا اتاق خواب

 •  در ورودی یا دیوارهای سرویس بهداشتی 

 • بتن اکسپوز سه بعدی در نمای ویلا

طراحی مهمان سرا و هتل تایل بتنی دیوار  بتن اکسپوز داخلی

مشتریان اغلب از طراح دیوارپوش ها به خاطر طراحی های جذاب و زیبایی روستایی شان تعریف و تمجید کرده اند. بتن اکسپوز سه بعدی انتخاب ایده آلی برای ایجاد فضای راحت و در عین حال لوکس است. در اینجا چگونگی استفاده از این پانل ها برای ایجاد ویژگی های به یاد ماندنی آورده شده است:

 • دیوار پشت مهمان پذیر (reception) را با پنل های سه بعدی هنری طراحی کنید تا توجه مهمانان شما را جلب کند
 • یک منطقه لابی آرامش بخش را طراحی کنید که یک منطقه عالی برای عکسبرداری ایجاد کند
 • با استفاده غیر معمول از آنها به عنوان قطعه ای از هنرهای دیواری ، سوئیت های هتل خود را زیبا کنید
 • با میله های سه بعدی که مطمئناً توجه شما را جلب می کند، فضای چشمگیری ایجاد کنید.

پروژه های تجاری تایل بتنی دیوار بتن اکسپوز داخلی

بتن اکسپوز سه بعدی آماده نصب ما کاملاً مناسب برای ارتقا یک محیط حرفه ای است. پانل های سه بعدی جاذب صدا یک انتخاب عالی در فضای داخلی تجاری هستند ، در زیر گزینه هایی برای نحوه ادغام آنها در پروژه ها آورده شده است:

 • ورودی های خود را با دیوارپوش های بتنی سه بعدی طراحی کنید و در اولین نگاه توجه را به خود جلب کنید
 • با افزودن جلوه ای زیبا ، فضای داخلی اتاق هیئت مدیره را طراحی کنید
 • با بازی در عمق و ظاهر این صفحات ، فضای داخلی کسل کننده دفتر خود را به فضای شاد تبدیل کنید
 • با تلفیق انرژی سبک و جسورانه با صفحات سه بعدی ، غذاخوری دفتر خود را اصلاح کنید

  نصب آسان

دیوارپوش بتنی جهت ایجاد دیوارهای زبا و منحصر به فرد، آسانترین شیوه اجرایی هستند. پانل ها در اندازه های مختلف، برای فضای داخلی و خارجی مناسب می باشند. هر پیمانکار باتجربه ای می تواند این پنل ها را با استفاده از چسب های کاشی، سرامیک، اپوکسی و … نصب کند.

دوام تایل بتنی دیوار بتن اکسپوز داخلی

وقتی نوبت به ایجاد دیوارهای کلاسیک و مدرن با دوام می رسد، هیچ مصالحی دوام بتن های اکسپوز را ندارد. بتن اکسپوز سه بعدی جدا از ترکیبات بکارگیری مرغوب و طرح اختلاط مناسب در برابر آب ، آتش و خراش مقاوم هستند. علاوه بر این ، آنها می توانند در برابر هر شرایط آب و هوایی مقاومت کنند تا دیوارهای شما همچنان به عنوان نقطه کانونی باشند.

آنچه دیوار پوش بتنی دکوراتیو ما را از دیگر تولیدکنندگان متمایز می کند این است که با استفاده از یک فناوری بسیار پیشرفته مبتنی بر پلیمر تولید می شوند که پانل های ما را به یک دوست برای محیط زیست تبدیل می کند. همچنین باعث می شود پانل ها بسیار پایدار و ماندگار باشند ، بنابراین هر چند سال یکبار در هزینه های نوسازی صرفه جویی می کنید.

شرکت دها بتن زیست مجموعه گسترده ای از پانل های دیواری سه بعدی دیزاین شده با زیبایی و زیبایی را دارا است که با هر دکور و سبکی مطابقت دارند. می توانید مجموعه پانل های دیواری سه بعدی ما را اینجا  و در صفحه بتن اکسپوز ببینید.

اینستاگرام ما