شرکت

بتن زیست

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

دیوار پوش بتن اکسپوز

 دیوار پوش بتن اکسپوز نقش مهمی را در معماری اواسط قرن بیستم ایفا کرده اند. این محصول ایده بسیار نوآورانه در طراحی های داخلی محسوب می شود. که طیف گسترده ای از سبک ها را در محیط های داخلی و خارجی و تجاری و مسکونی خلق می کند.(پانل دیواری بتنی) بتن اکسپوز داخلی و نما

ظرافت در کنار سادگی یک اثر جاودانه به جا می گذارد. همانگونه که ذکر شد بافت موجود در پانل دیواری صاف و حفره دار می باشد. انعکاس بتن طبیعی در کنار رنگ آمیزی ، تنوع سایه ها زیبایی پانل های دیواری بتنی را دو چندان می کند. به دلیل اهمیت مقاومت تایل دیواری در برابر شرایط جوی و نفوذ آب، طراحی آنها بسیار مهم می باشد. به منظور کاهش جذب آب افزودنی هایی ویژه ای در این محصول استفاده شده است.

.

رنگ پایه دیوار پوش بتنی با استفاده از بالاترین درجه، رنگدانه های مقاوم در برابر اشعه ماورا بنفش ، به طور همگن رنگ آمیزی می شود. این امکان استفاده بی دغدغه از محصولات را در فضاهای داخلی و خارجی فراهم می کند. اختلاط همگن رنگدانه ها به طور طبیعی رنگ های متمایز ابر و باد ایجاد می کند که جذابیتی طبیعی و خاکی ایجاد می کند تایل دیواری بتنی بادوام و از نظر ساختاری کاملا مناسب می باشد. پانل های دیواری در انواع سایزها، ضخامت ها و مدل های دو بعدی و سه بعدی تولید می شوند.

همچنین به صورت پازلی، مربعی، چند ضلعی های منتظم و غیر منتظم نیز طراحی می شوند.  تایل دیواری اکسپوز در صورت صدمه دیدن به آسانی تعمیر و جایگزین می شوند. لذا هزینه های تعمیر و نگهداری آنها بسیار پایین می باشد. دیوار پوش بتن اکسپوز مقاومت سایشی بالایی دارند. در برابر ضربه نیز مقاومت بسیار بالاتری نسبت به سنگ و کاشی دارند.

مزایا:

 • طول عمر و مقاومت بالا
 • مقاومت در برابر نفوذ آب و رطوبت
 • نصب آسان و سریع
 • مقاومت در برابر چرخه ذوب و یخبندان
 • مقاومت در برابر اشتعال
 • امکان رنگ آمیزی سطوح 
 • مقاوم در برابر لغزش
 • امکان اجرا در سطوح افقی و عمودی
 • وزن کمتر نسبت به بتن
 • امکان استفاده در محیط های داخلی و خارجی
 • مقاومت در برابر UV
 • طراحی متناسب با فضا و سلیقه

.

دیوار پوش بتن اکسپوز پوششی منحصر به فرد و زیبا می باشد که برای تغییر در دکوراسیون و نوسازی دیوار های قدیمی و ساده بسیار مناسب می باشند. تایل دیواری بتنی برای پوشش دیوار های مسکونی، تجاری، نمایشگاه ها، سالن های زیبایی و فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد. الیاف مورد استفاده در تایل دیواری  منجر به خاصیت عدم ترک خوردگی و افزایش مقاومت بیشتر شده است. اجرای این دیوارپوش ها به وسیله چسب و ملات انجام می شود.بتن اکسپوز داخلی و نما

کاهش مشکلات ناشی از آلودگی و تمیز کردن دوغاب منجر شده که  نتیجه بی نظیر تری نسبت به کاشی و سرامیک داشته باشند. سطح نهایی پانل دیواری بتنی می تواند سطحی مات تا شفاف، و کاملا داشته باشد که با توجه به فضاهای موجود و سلیقه معماران انتخاب می شود.

.

افزودنی های موجود در این محصول منجر به بالا رفتن مقاومت در برابر شوک های حرارتی می شود.  لذا برای استفاده در دیوار شومینه و نمای خارجی ایده آل می باشد. چیدمان دیوار پوش بتن اکسپوز به صورت ساده، پازلی، خشتی و حصیری امکان پذیر می باشد. که هرکدام از آنها متناسب با سبک مدرن و معاصر می باشد. جلوه و زیبایی بصری چشم نوازی را ایجاد خواهد کرد.حضور پلیمر های موجود در این محصول منجر به خاصیت نفوذ ناپذیری شده است. با توجه به ویژگی عدم انتقال حرارت و رطوبت تایل های بتنی، برای استفاده در سرویس بهداشتی به منظور جلوگیری از انتقال رطوبت مناسب می باشد.

نمونه کارهای اجرایی را در اینستاگرام ما ملاحظه بفرمایید.