شرکت

بتن زیست

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

رندر نما

معرفی رندر نما

نمای یک ساختمان همانند پوشش ظاهری هر فردی برای مالکین و ساکنین آن مهم می باشد. قسمتی از ساختمان که قبل از ورود به آن و بازدید از چگونگی معماری داخلی توجه هر فردی را جلب می کند. نمای ساختمان می تواند بر زیبایی معماری و خرید و فروش ان بسیار اثر گذار باشد. بنابراین توجه ویژه به نمای ساختمان اهمیت ویژه ای دارد.نمای سیمانی مدرن ویلا رندر سیمانی نما

بیش از 10 سال است که شرکت دها بتن زیست تحقیقات و پروژه های زیادی را در موضوع نماهای سیمانی انجام داده است. این شهرت بر اساس تعهد ما به نوآوری ، حفظ بالاترین استانداردهای کیفیت و سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه پیشرفته است. سیستم نمای سیمانی به شما امکان می دهد انعطاف پذیری لازم را برای تحقق سخت ترین طرح های خود ، اعم از مسطح یا منحنی ، مقعر یا محدب ، سفید یا رنگی و … را داشته باشید.رند

1246b16925ce75ff4379acf39b68f05c 1

با رندر سیمانی نما، از مشکلات مربوط به رندرهای معمولی سیمانی مانند ترک خوردگی و محو شدن رنگ جلوگیری می کنید. اجرای نمای سیمانی از دوام بیشتر ، انعطاف پذیری استثنایی برخوردار است و گزینه بسیاری مناسبی در جهت کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری است. در نتیجه با انتخاب نمای سیمانی می توانید از زیبایی نمای ساختمان مطمئن باشید که سالها ظاهر خوب، چشم انداز جذابی برای شهر و ساکنین را خواهد داشت.

ارزیابی، طرح و اجرای نما در قالب مهندسی نما بایستی قبل از طراحی آن مورد توجه هر سازنده و طراحی قرار گیرد. نمای ساختمان بایستی از جنبه معماری و سازه ای مورد بررسی قرار گیرد. بنابراین مجموعه ی مهندسی نما بایستی تلفیقی از مهندسین سازه و معماری باشند. همچنین بایستی با توجه به نوع و مصالح نمای ساختمان مدنظر از تولیدکنندگان دارای صلاحیت و مشاورین این امر مشاوره های لازم اخذ شود.

.

مهندسی نما تقریباً نقطه ی تلاقی همه رشته های ساختمان است و طرح های سازه ای نمای ساختمان، کاربری و بهره برداری ساختمان و سایر موارد ادغام می شود. با درک اهداف استراتژیک پروژه در مراحل اولیه ، می توانیم تعریف کنیم که چگونه نمای ساختمان می تواند بهترین نتیجه را بدست آورد. ما در نماهایی تخصص داریم که به راحتی مونتاژ می شوند و می توانند با حداقل تأثیر بر هزینه و عوامل خطر تهیه شوند.نمای سیمانی مدرن ویلا

شرکت دها بتن زیست با سرمایه گذاری در تحقیقات در زمینه ی مهندسی نما باعث ایجاد ایده هایی مانند طراحی جداسازی و بازیابی و یافتن راه هایی برای استفاده از اصول صرفه جویی در منابع و اقتصاد می شود. تحقیقات ما شامل الگوهای آب و هوایی پیش بینی شده در آینده و تعاریف متغیری از مشکلات و مباحث فنی است. تجربه ما در یکی از قوی ترین ابهامات صنعت گردآوری شده است که راهنمای مهمی برای طراحی و تحویل موفق هر پروژه است.

.

از دیر باز تا کنون مصالح متنوعی در اجرا و ساخت نما بکارگرفته شده است. نمای کاهگلی، ساروج، سیمانی و سنگی از رایج ترین نماهای مورد کاربرد بوده است. هر یک از نماهای مذکور بسته به فراخور زمان، فرهنگ و آب و هوا در هر منطقه دارای بیشترین تقاضا بوده است. البته بایستی خاطرنشان کرد که در بیشتر مواقع تصمیمات اشتباه باعث خرابی نما در بازه ی زمانی کوتاهی می شود. خرابی نما علاوه بر ایجاد ظاهری زشت باعث تخریب المان های داخلی می شود. عدم رعایت ایمنی در نماهای اجرا شده می تواند در موارد بسیاری ختم به موارد جانی و مالی سنگینی شود.

مزایای رندر سیمانی نما

راهنمای محصولات نمای سیمانی

در سال 1392، متخصصین شرکت دها بتن زیست  تولید محصولات و اجرای نمای سیمانی را برای استفاده تجاری توسعه دادند. محصولات این شرکت  با استفاده از رزین بر پایه اکریلیک یا سیلیکون ، سنگدانه سیلیسی دانه بندی شده و آب ، نازک ، بادوام و دارای مزایای گسترده ای نسبت به نماهای سیمانی سنتی می باشند.رندر سیمانی نما

مقاومت در برابر ترک خوردگی نمای سیمانی مدرن ویلا

رزین های پودری و سلولزی در کنار الیاف در رندرپلاس، بسیار انعطاف پذیر هستند و نسبت به رندرهای سنتی مبتنی بر سیمان مقاومت بسیار بهتری در برابر ترک های سطحی ایجاد می کنند.

چسبندگی عالی

رندر نما پلاس را می توان برای انواع مختلفی از زیر لایه ها ، از جمله روی بتن و سنگ، سطوح مصنوعی و معدنی و صفحات بتنی و سیمانی استفاده کرد.

مقاوم در برابر هوازدگی

همه رندرها سطح خاصی از حفاظت از آب و هوا را برای ساختمان ها ارائه می دهند. رندرپلاس با تکنولوژی بالای PMC  به نمای ساختمان اجازه می دهد آب را بسیار بهتر از رندرهای سنتی ضخیم دفع کنند.

تنفس پذیری نمای سیمانی مدرن ویلا

رندر سیمانی نما به گونه ای فرموله شده اند که به نمای سیمانی اجازه تنفس را می دهد.

عدم رشد جلبک و قارچ

رشد جلبک ها و قارچ ها در نمای ساختمان می تواند یک مشکل مداوم برای ساکنین و مالکین ساختمان باشد که باعث ایجاد لکه های نامناسب، افزایش هزینه های نگهداری و در صورت عدم رفع، آسیب به بافت ساختمان می شود. در حالی که جلبک ها و قارچ ها را می توان با biocides رفع نمود، این تنها یک راه حل کوتاه مدت است و می تواند تأثیر منفی بر محیط زیست داشته باشد. این مشکل در رندرپلاس کاملا مرتفع شده است.

سطحی فوق آبگریز، در زمان رسیدن رطوبت به سطح نمای ساختمان چه از طریق بارش باران و یا شستشو، خاک های سست از دیوارها شسته می شوند. بدون خاک یا آب ، جلبک ها و قارچ ها قادر به زنده ماندن در سطح نیستند. سرمایه گذاری ما در راه حل های ابتکاری برای مشکلات روزمره تنها یکی از دلایلی است که ما بیش از 10 سال است که استانداردهای صنعت را تعیین می کنیم.

سیستم رندر نما پلاس: سیستمی تلفیقی از معماری و سازه

سیستم رندر سیمانی نما در سالهای در حال توسعه ، مطابق با نیازهای خاص معماری ، اصلاح شده است. به شدت در هر شرایط آب و هوایی آزمایشات لازمه را در سطح تجاری گذرانده است.

سیستم رندر نما پلاس بر درک انسان از رنگ تأکید دارد. اساساً بر اساس رنگهای زرد ، نارنجی ، قرمز ، بنفش ، آبی و سبز است. این شش بخش با هم ترکیب شده و 24 تن اصلی را تشکیل می دهند و به هر یک از لحن های اصلی پنج ردیف رنگی با شیب روشن به تیرگی اختصاص داده می شود. این ویژگی عملکرد بالای سیستم رندرپلاس را که مطابق با نیازهای رنگی زیبایی در ساختمان طراحی شده است ، تضمین می کند.نمای سیمانی مدرن ویلا

نورپردازی

بسته به زمان روز یا نحوه پخش نور در محیط اطراف ، تفاوت چشمگیری در نحوه ظاهر شدن رنگ ها وجود دارد. رنگهای رندرپلاس به صورت جداگانه انتخاب شده اند تا این تفاوت های رنگی ایجاد شده توسط جلوه های نور را به حداقل برسانند.

از طریق رنگی

برای به دست آوردن طیف وسیع تری از رنگ ها ، رندرهای معدنی باید بیش از حد رنگ آمیزی شوند ، اما حتی ساییدگی و رنگ آمیزی جزئی رنگ زیر را نمایان می کند. رندر سیمانی نما رنگی هستند. بنابراین پوشیدن روزمره بر ظاهر نما تأثیر نمی گذارد.

پایداری رنگی

تمام مواد رنگدانه ای در معرض گرما و اشعه ماوراء بنفش در معرض محو شدن هستند. میزان محو شدن رنگ بستگی به نوع و کیفیت رنگدانه ، ترکیب رزین های پودری و معدنی و میزان قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش دارد.

رنگدانه های معدنی و یا اصطلاحا پیگمنت ها که به طور طبیعی وجود دارند ، قوی ترین پایداری در برابر نور را ایجاد می کنند ، رنگ آنها بسته به ترکیبات فلزی خاص موجود در زمین محل استخراج آنها است. رنگدانه های آلی ، مشتق شده از مواد گیاهی یا حیوانی ، بیشترین تمایل به محو شدن را دارند و باید از آنها در کاربردهای نمای ساختمان اجتناب کرد. پیشرفت تکنولوژی باعث شده است که رنگدانه های مصنوعی تولید شده در تمامی طیف های رنگی ضامن پایداری رنگی مناسبی می باشند، هرچند که تولید آنها گرانتر است.نمای سیمانی مدرن ویلا

.

مطابق تعهد ما به کیفیت ، رندرپلاس فقط از رنگدانه های درجه بالای موجود ساخته می شود. در صورت امکان ، ما از مواد معدنی سبک استفاده می کنیم ، اما در صورت نیاز به رنگ قوی تر و روشن تر ، ما از بهترین رنگدانه های مصنوعی استفاده می کنیم. استانداردهای آزمایش برای ثبات رنگ تا حد زیادی قابل اعتماد نیستند و تمرکز خود را بر صنایع نساجی قرار می دهند.

به منظور ارائه داده های قابل اعتماد برای پوشش نما ، رندر سیمانی نما آزمایشات هوازدگی طولانی مدت را در ایستگاه های اندازه گیری در اقلیم های مختلف در سراسر ایران انجام می دهد. وقتی رنگی را از سیستم رندرپلاس انتخاب می کنید ، می توانید مطمئن باشید که یک عنصر ماندگار در طراحی ساختمان خواهد بود. مشاوران فنی شرکت دها بتن زیست برای ارائه مشاوره در مورد رنگ و انتخاب محصول در دسترس هستند تا از دوام مطلوب اطمینان حاصل شود.

سطح نهایی زیبا

رندر نما پلاس مصالح ساختمانی ایده آل برای درک وسعت خلاقیت شما است. موجود در طیف گسترده ای از رنگ و بافت، انعطاف پذیری بالایی برای طرح های سخت و ساده شما ارائه می دهد.

سایر ویژگی ها و مزایا

 • تنوع رنگی بالا
 • جذب آب بسیار کم.
 • چسبندگی مطلوب به بستر.
 • کشش بالا.
 • مقاومت استثنایی در برابر تنش مکانیکی.
 • ثبات استثنایی رنگ بعد از فرآیند خشک شدن – نیازی به پوشش یکسان سازی ندارد.

خصوصیات فیزیکی و شیمیایی رندر سیمانی نما

رندر نما نمای سیمانی

توصیه و پیشنهادات دها بتن زیست در خصوص رندر نما پلاس نمای سیمانی مدرن

 • از استفاده افزودنی های دارای کلراید خودداری شود.
 • از مقادیر افزودنی توصیه شده بیشتر استفاده نشود. زیرا باعث اثرات نامناسب در سطح می شود.
 • در صورت شک در سلامت محصول و تغییر در بسته بندی ما را مطلع سازید.
 • استفاده از رندرپلاس به معنای عدم ترک خوردگی نیست. تلاش این شرکت در به حداقل ممکن رساندن ترک های موجود است.
 • رندرپلاس تحت حفاظت در دمای زیر + 5 درجه سانتیگراد نگه داری شود.
 • دور از تابش مستقیم آفتاب و وزش باد، سعی در اجرای رندر نمای ساختمان کنید.
 • در صورت پیش بینی افت دمای هوا به زیر 10- توصیه می شود حتما با ما تماس حاصل فرمایید.
 • حدالامکان در شرایط دمایی سرد سعی شود نسبت آب به سیمان پایین ترین حد ممکن نگه داشته شود.
 • در صورت استفاده از رندرپلاس رنگی از پوشش های غشایی جهت عمل آوری استفاده نشود.
 • سطح را تا زمان خشک شدن و پایداری از ُآسیب های محیطی محافظت نمایید.
 • برای محافظت از درز های اجرایی نظیر ترک و لب پر شدن از سیستم های محافظت فلزی استفاده شود.

الزامات احتیاطی در استفاده از رندر نما پلاس

 • از اجرای رندر نما در دمای کمتر 5+ خودداری شود.
 • دور از تابش مستقیم آفتاب و بارش نزولات جوی نگهداری شود.
 • از انبارش با ارتفاع زیاد کیسه های رندرپلاس خودداری شود.
 • نگهداری محصول رندرپلاس تا 6 ماه امکان پذیر است.
 • دور از دسترس اطفال و کودکان نگهداری شود.
 • از تماس با چشم ودهان خودداری شود و در صورت بلع تصادفی حتما به پزشک مراجعه شود.
 • از بسته بندی رندر سیمانی نما برای سایر محصولات استفاده نشود.
 • در محیط های با رطوبت بسیار بالا نگهداری نشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *