شرکت

بتن زیست

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

میکروسمنت سرویس بهداشتی

به نظر می رسد استفاده از بتن در معماری سرویس بهداشتی با موفقیت انجام شده است. جایگزینی میکروسمنت با کاشی و سرامیک مورد پسند بسیاری از طراحان می باشد. همچنین میکروسمنت سرویس بهداشتی بسیار ارزان تر و راحت تر از سنگ طبیعی است. این پوشش می تواند به راحتی بر روی دیوار و کف ، روکش های داخلی و بیرونی سینک دستشویی و یا بر روی اکسسوری های سرویس اجرا شود.

مدتی است ک طراحان داخلی به سرعت در حال تغییر در سبک سرویس های بهداشتی هستند. استفاده از این پوشش در ساختار سرویس های بهداشتی علاوه بر ظاهری شیک و جذاب، میتوان به دوام، سهولت اجرا و خاصیت آنتی باکتریال و پاکیزگی اشاره کرد. این پوشش دارای سطحی صاف و صیقلی می باشد، به گونه ای که هیچ گونه رسوبات و آلودگی روی سطح جمع نمی شود. علاوه بر این جذب آب این محصول کاملا صفر می باشد.

بتن زیست

 می توان از میکروسمنت در کابین های دوش و وان حمام به راحتی استفاده کرد.

استفاده از پالت تک رنگ از رنگ های خاکستری و مشکی در سرویس بهداشتی در کنار اکسسوری های طلایی زیبایی خیره کننده ای را همراه دارد. سرویس بهداشتی که در زیر میبینید واقع در رستوران مجلل مانزونی در میلان توسط تام دیکسونا ، یک طراح صنعتی بریتانیایی ، یکی از جالب ترین چهره ها در طراحی اروپا،  طراحی شده است. در هنگام ایجاد طرح ها ، دیکسون در درجه اول از بتن ، سنگ ، فلز و شیشه استفاده می کند. رنگ سرد بتن  اغلب توسط اکسسوری های طلایی و برنجی شکسته می شود.

بیشتر بدانید: میکروسمنت کف

آیا میکروسمنتت ضد آب است؟

بله، به لطف استفاده از پلیمر های خاص ، به خودی خود ضد آب می باشد. همچنین با استفاده از لاک پلی یورتان به عنوان لایه فینیشینگ، محافظت بیشتری در برابر نفوذ رطوبت و آلودگی به دست می اوریم.

چگونه این پوشش را در سرویس بهداشتی  تمیز کنیم؟

برای تمیز کردن روزانه ، استفاده از آب و شوینده های ملایم با PH بالاتر از 6 کافی است.

ضخامت این پوشش در سرویس بهداشتی چقدر است؟

مراحل اجرای بسته به سطح زیر کار 4 الی 6 مرحله می باشد. استفاده از پرایمر مخصوص، توری فایبر گلاس، لایه میکروبیس ( بسته به ناهمواری های سطح)، لایه میکروسمنت و در نهایت فینیشینگ استفاده از لاک پلی یورتان می باشد. ضخامت اجرا بسته به تعداد مراحل بین 3 الی 5 میلیمتر می باشد.

آیا میکروسمنت در کف سرویس بهداشتی لغزنده است؟

خیر، این پوشش کف خاصیت لغزندگی ندارد. به راحتی می توان در  محل تردد کودکان و سالمندان استفاده کرد. در صورت لزوم می توان از سنگدانه های درشت تر ( میکروبیس) برای ایجاد محافظت اضافی ضد لغزش استفاده کرد.

آیا لاک پلی یورتان نهایی برای مکان هایی در تماس با مواد غذایی هم مناسب است؟

بله، لاک پلی یورتان سخت شده کاملا ایمن است. و می توان از آن برای محافظت میز و کانتر آشپزخانه و حتی ظروف ساخته شده از بتن استفاده کرد.

میکروسمنت سرویس بهداشتی یک جایگزنی مدرن برای تایل و کاشی و سرامیک  می باشد. با آماده سازی صحیح می توان به راحتی بر روی تمامی سطوح نظیر، چوب، سنگ، بتن، کاشی و سرامیک اجرا شود. یکی از دلایل محبوبیت این پوشش نوین در میان طراحان معاصر، بدون درز بودن و یکپارچگی آن می باشد. عدم وجود خطوط دوغاب در کف سرویس های بهداشتی و عدم وجود ظاهر ناخوشایند زیبایی بی نقضی را به همراه دارد.

چرا میکروسمنت سرویس  بهداشتی انتخاب ایده آلی است؟

این پوشش به راحتی می تواند جایگزین کاشی و سرامیک در سرویس بهداشتی شود. هزینه تمام شده میکروسمنت بسیار ارزان تر از سنگ های اسلب می باشد. آلودگی و تیرگی و زرد شدن درز های کاشی و سرامیک دغدغه بسیاری از خانم های خانه دار می باشد. به دلیل عدم وجود درز ، تمیز کردن  بسیار راحت می باشد. مشکلاتی نظیر تجمع آلودگی، رسوبات و میکروب در محل درزهای کاشی و سرامیک وجود ندارد.

استفاده از میکروسمنت  در نوسازی سرویس های بهداشتی

این پوشش می تواند بر روی بستر موجود ( کاشی سرامیک، سنگ، بتن و یا آجر) قرار گیرد . نیازی به کندن و جداسازی سطح زیرین نمی باشد. همچنین دچار ترک خوردگی و جداشدگی نمی گردد. اتصال قوی بین این پوشش و لایه زیرین برقرار می باشد. اجرا نیاز به تجهیزات خاصی ندارد و به سرعت می توان فضای داخلی حمام قدیمی را تغییر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *