شرکت

بتن زیست

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

میکروسمنت آشپزخانه

آشپزخانه نه تنها محلی است که در آن وعده های غذایی را تهیه می کنیم. بلکه مرکز خانه نیز به حساب می آید. آشپزخانه جایی است که در طول روز ساعتی خاص را در آن می گذارنیم. صرف صبحانه، نهار و شام و گپ زدن در کنار خانواده و نوشیدن چای. در طراحی آشپزخانه باید علاوه بر مدرن و منحصر به فرد بودن، به کاربردی بودن نیز توجه داشته باشیم. پوشش میکروسمنت در دیوار، کف ، کابینت و کانتر آشپزخانه اخیرا بسیار متدول شده است. اجرای میکروسمنت

پوشش میکروسمنت در آشپزخانه در برابر رطوبت، خاک، گرما و تغییرات دمایی مقاوم است. کانتر میکروسمنت نه تنها از لحاظ بصری جذاب است.  بلکه ویژگی هایی نظیر صاف بودن، دوام بالا، نگهداری آسان، ضد آب و رطوبت و فوق العاده بهداشتی را نیز دارد.

پوشش میکروسمنت با استفاده از طرح، بافت و تکنیک های اجرایی می تواند فضایی گرم و دنج و یا سرد و مینیمال را به وجود آورد.

 اجرای میکروسمنت به راحتی بر روی کاشی و سرامیک کف و یا دیوار قابل اعمال می باشد.  نیازی به کندن و جداکردن آنها نیست. ترکیب میکروسمنت با چوب، فرش و اکسسوری های مطابق با فضا بسیار دل انگیز می شود.  یک عنصر داخلی بسیار مهم در فضاهای داخلی با پوشش میکروسمنت، نور کافی است. با استفاده از هالوژن و چراغ های     LED، به جذابیت های مدرن خواهیم افزود. ترکیب میکروسمنت با با انتخاب لامپ های آویزی ساده با نور گرم، به سبک اسکاندیناوی نزدیک می شویم.

مراقبت و نگهداری از سطوح میکروسمنت بسیار ساده است. پوشش میکروسمنت به سادگی با آب و مواد شوینده تمیز می شود. کانتر روکش شده با میکروسمنت از لحاظ بهداشتی کاملا بی خطر می باشد. در صورت تماس مواد غذایی و میوه جات با کانتر میکروسمنت مشکلی و ایجاد نخواهد شد. همچنین منجر به بروز حساسیت و آلرژی نیز نمی گردد.  میکروسمنت در تهیه غذا دچار ترک خوردگی، پوسته شدن و طبله کردن نمی گردد.

پوشش میکروسمنت این شرکت با مقاومت بالا در برابر ضربه ، مواد شیمیایی، لک شدگی، درجه حرارت طراحی شده است و دوام بالایی دارد.

از این محصول می توان به عنوان پوشش نهایی کابینت نیز استفاده شود. این محصول چسبندگی بسیار بالایی به تمامی سطوح داشته و جدا نمی شود. به صورت یکپارچه و بدون درز اجرا می شود. از این رو برای میز کار انتخاب ایده آلی است.  اجرای میکروسمنت بسیار راحت می باشد و نیاز به قالب گیری و تجهیزات خاصی ندارد.

 همچنین سرعت بالای اجرا و ضخامت پایین در حدود 2 الی 3 میلیمتر نیز یکی دیگر از مزایای این پوشش می باشد. این محصول می تواند برای بازسازی، نوسازی و طراحی آشپزخانه گزینه مناسبی باشد.  ظرافت و پایداری پوشش میکروسمنت باعث می شود که از آن برای پوشش انواع سطوح با طرح و بافت متفاوت و انواع سبک ها استفاده شود. میکروسمنت پایه طبیعی و معدنی داشته و به زنده شدن فضا کمک خواهد کرد. میکروسمنت سبک تر از کاشی های تزیینی و سنگ های گرانیت می باشد.  در برابر خراش نیز مقاومت یکسانی با آنها دارد.

با توجه به یکپارگی در اجرا و عدم وجود درز و همچنین آنتی باکتریال بودن این محصول برای محیط آشپزخانه که بهداشت و پاکیزگی برای پخت غذا حائز اهمیت می باشد، مناسب است. اجرای میکروسمنت

میکروسمنت به راحتی تمیز می شود، از تجمع آلودگی و میکروب جلوگیری می کند. تجمع آلودگی در محل درزها را ندارد. همانطور که در بالا ذکر شد ، ویژگی هایی که پوشش میکروسمنت را به عنوان ماده ای مناسب برای پوشش آشپزخانه و میز کار تبدیل می کند. مقاومت ، نفوذ ناپذیری ، تمیز کردن و نگهداری آسان و همچنین سازگاری آن با هر شکل است. طبیعی بودن و ظرافت آن  امکان شخصی سازی و طراحی آشپزخانه های منحصر به فرد را فراهم می کند. میکروسمنت این امکان را می دهد که دیوارها ، کفها ، میز کار و حتی مبلمان را پوشش دهند.

تنوع رنگی و امکان دستیابی به جنبه های مختلف طرح و بافت بی نهایت ، پوشش میکروسمنت یک سبک منحصر به فرد و شخصی را تعریف می کند.عموما مردم فکر می کنند برای اینکه به آشپزخانه جلوه تازه ای بدهد لازم است که کلیه عناصر و اجزای آن را تغییر دهند. تغییر در جزئیات مناسب برای بازسازی و مدرن سازی فضا کافی است. به عنوان مثال: نوسازی پیشخوان میز می تواند به مدرن تر ساختن آشپزخانه به روشی آسان و کم هزینه کمک کند.

همچنین نمای آشپزخانه را نیز کاملاً تغییر دهد.

میز پیشخوان یک عنصر اصلی در آشپزخانه است.  پوشش میکروسمنت امکان بازسازی آن را حتی بدون تعویض فراهم می کند. یک میز پیشخوان به شما امکان می دهد آشپزخانه خود را بدون تغییرات اساسی با استفاده از میکروسمنت نوسازی کنید. زیرا ضمن مطابقت با هر سبک زیبایی و اصالت را به فضا می بخشد.

با پوشش میکروسمنت می توان ترکیبات بی انتهایی از رنگ و جلوه ها را بدست آورد.  همه اینها به لطف دستی بودن روش اجرا می باشد. از خنثی ترین رنگ ها تا روشن ترین سایه ها  با جلوه و بافت های مختلف نظیر، بافت برجسته، بافت ابر، بافت جوب در حالت های مات و شفاف.

اجرای میکروسمنت