شرکت

بتن زیست

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

شورورم تایل میکروسمنت

میکروسمنت از لحاظ ظاهری شیک و مناسب برای ایجاد فضاهای مدرن مینیمالیستی می باشد.  این شرکت با الهام از محصول میکروسمنت و  تایل های بتن اکسپوز ، طراحی ساده و زیبای تایل میکروسمنت را با ابعاد و اندازه های دلخواه انجام داده است. این محصول مزایایی زیادی دارد. نظیر، اجرای ساده و سریع، ضد لغزش، مقاومت سایشی و مقاومت در برابر نفوذ آب.

این محصول با هر طرح، رنگ و تکسچر مورد نظر قابل اجرا می باشد. نسبت به تایل بتن اکسپوز وزن پایین تری دارد. از این رو برای پوشش سطوح کنافی مناسب می باشد. زیرا مقاومت کافی برای تحمل تایل بتن اکسپوز را ندارند. این محصول به ضخامت 2 میلیمتر بر روی ورقه های خام mdf  اجرا می شود.

 این تایل ها مقاومت لازم در برابر اشعه ماورابنفش را دارا می باشند.

در گذشت زمان دچار زرد شدگی و رنگ پریدگی نمی گردند. از این رو برای استفاده در فضاهای داخلی و خارجی مناسب می باشد.  این محصول کاربرد های گوناگونی دارد.  استفاده به عنوان پوشش فضای پشت تی وی، پوشش دیوار حیاط، پوشش دیوار روف گاردن و ….

از مزایای تایل میکروسمنت نسبت به تایل بتن اکسپوز می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • سبکی و وزن کمتر
  • امکان ایجاد تکسچر با هر طرح و رنگ دلخواه
  • دستی بودن روش اجرا و امکان انتخاب نقش های برجسته و ساده
  • امکان شخصی سازی و منحصر به فرد کردن طرح مورد نظر

روش اجرای تایل میکروسمنت:

در ابتدا بایستی ورقه های MDF مناسب با ابعاد و اندازه های  مورد نظر برش داده شود. ورقه های خام MDF با ضخامت حداقل 16 میلیمتر بر روی سطح مورد نظر نصب شود. سپس برای جلوگیری از طبله کردن ورقه های MDF، لاک آببند مخصوص  به منظور آب بند نمودن تایل ها بر روی سطوح MDF اجرا می شود. بعد از اجرای پرایمر میکروسمنت، میکروسمنت با طرح و نقش مورد نظر بر روی تایل ها اجرا می شود.