شرکت

بتن زیست

جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.
جستجو کردن
بستن این جعبه جستجو.

میکروسمنت دیوار

اخیراً ، ما در حال عبور از مرزها برای دیوارها هستیم. با استفاده از حرکات پیشرفته ماله که اغلب در گچ کاری ها استفاده می شود ، می توان طیف گسترده ای از پتینه های انحصاری را ایجاد کرد. با انتخاب بسیار متنوعی از بافت، رنگ و فینیشینگ ترکیبی بی پایان و منحصر به فرد حاصل می گردد. میکروسمنت دیوار با ضخامت پایین اجرا میگردد و وزن بالایی را به سازه وارد نمی کند. بافت های چند بعدی در کنار بازی سایه ها ترکیبی از فضای مدرن و کلاسیک را تداعی میکند.

اخیراً ، ما در حال عبور از مرزها برای دیوارها هستیم. با استفاده از حرکات پیشرفته ماله که اغلب در گچ کاری ها استفاده می شود ، می توان طیف گسترده ای از پتینه های انحصاری را ایجاد کرد. با انتخاب بسیار متنوعی از بافت، رنگ و فینیشینگ ترکیبی بی پایان و منحصر به فرد حاصل می گردد. میکروسمنت با ضخامت پایین اجرا میگردد و وزن بالایی را به سازه وارد نمی کند. بافت های چند بعدی  در کنار بازی سایه ها ترکیبی از فضای مدرن و کلاسیک را تداعی میکند.

.

 میکروسمنت دیوار مقاومت بالایی در برابر نفوذ آب و گرد و غبار و آلودگی دارد. پوشش ظریف و دکوری این محصول در کنار اجرای ساده و سریع منجر گردیده که این محصول انتخاب مناسبی برای محیط های کلاسیک و مدرن باشد. این پوشش در برابر ضریه و خش مقاومت بالایی دارد. همچنین پوشش یکنواخت و زیبا بر روی کاشی و سرامیک بدون جدا کردن آنها را مقدور می سازد. لایه فینیشینگ بسته به انتخاب و سلیقه مشتری می تواند ظاهری شفاف، مات و نیمه مات داشته باشد.

خاصیت عدم لغزش، قابلیت شست و شوی آسان و خاصیت انتی باکتریال میکروسمنت دیوار، این محصول را برای استفاده به عنوان پوشش مدرن در فضاهای داخلی و خارجی مطلوب می گرداند. همچنین  در طرح ها و بافت های متفاوت و منحصر به فردی بسته به سلیقه مشتری خلق می گردد. به دلیل خلق بافت  توسط ماله های مخصوص، فینیشینگ نهایی دارای ظاهری یکسان در هیج دو ناحیه ای نمی باشد.

نحوه اجرای پوشش میکروسمنت بر روی دیوار

در مرحله اول اجرای پرایمر مخصوص و توری فایبر گلاس ( در صورت لزوم) می باشد و سپس اجرای میکروبیس به منظور آماده سازی و هموار نمودن سطح، مرحله سوم اجرای میکروسمنت در دو مرحله می باشد و طرح و بافت مورد نظر خلق می گردد. پس از اتمام مراحل ذکر شده و خشک شدن میکروسمنت، لاک نهایی آببند مخصوص میکروسمنت به منظور افزایش خاصیت آببندی و افزایش مقاومت سایشی و افزایش دوام بر روی سطح دیوار اعمال می گردد.

این پوشش در برابر شوک های حرارتی و خزش مقاومت دارد و دچار جداشدگی و ترک خوردگی نمی گردد. همچنین میکروسمنت دیوار سازگار با محیط زیست می باشد. باتوجه به یکپارچه بودن و عدم درز ، تجمع آلودگی در محل درزهای دیوار وجود نداشته و نگهداری آن آسان می باشد. لذا برای محیط های مرطوب و آنتی باکتریال نظیر  سرویس های بهداشتی، آشپزخانه ، بیمارستان ها، انبار های نگهداری مواد غدایی نیز بسیار مناسب می باشد.

این پوشش بدون اتصال خاصی بر روی دیوار اجرا میگردد. همچنین دیوار طول عمر بالایی دارد و به سادگی جدا نمی گردد. همچنین برای روح دادن به یک دیوار ساده و گچی و خلق فضایی مدرن و کلاسیک بسیار کارا می باشد. میکروسمنت دیوار در کنار نورپردازی، جلوه ای جذاب و خیره کننده خواهد داشت. بی حد و مرز بودن جهان طرح و رنگ، اجرای هر طرح و بافتی را میسر می سازد.

مقایسه پوشش میکروسمنت در مقابل کاغذ دیواری

  • این پوشش بر خلاف کاغذ دیواری بدون درز و به صورت یکچارچه اجرا می گردد و مشکلات ناشی از جدا شدگی در محل درز ها را ندارد.
  • این پوشش کاملا آببند می باشد و بر خلاف کاغذ دیواری ضد آب می باشد.

این محصول خاصیت ضد خش و ضد سایش داشته و دچار آسیب نمی گردد.

.

بافت این محصول قابل درک و لمس بوده و ترکیب آن در کنار زیبایی بصری رویای ذهنی را به واقعیت علنی تبدیل خواهد کرد. بافت های دو بعدی و سه بعدی  در کنار ارزش کار دست بودن این محصول، نظر بسیاری از معماران و طراحان را به خود جلب کرده است.

این پوشش مقاومت فشاری بالایی دارد و با توجه به اجرای و خشک شدن سریع آن، برای پروژه های بازسازی بسیار ایده آل می باشد. همچنین میکروسمنت دیوار با انعطاف پذیری بالا و تشکیل پل بر روی ترک ها، از ترک خوردگی محافظت می کند.

میکروسمنت با هر کد رال رنگی تطابق دارد و میتواند کامل متناسب با هر نوع فضایی انتخاب شود. پوشش یکپارچه سبب بزرگ تر دیده شدن فضاهای کوچک تر می باشد.

همچنین لازم به ذکر است که این محصول بایستی بر روی سطوح صاف و صیقلی اعمال شود. در صورت نا هموار بودن سطح دیوار بایستی ابتدا توسط میکروبیس، سطح مورد نظر صاف و هموار کردد و سپس میکروسمنت به ضخامت 2 میلیمتر بر روی میکروبیس اعمال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *